Giriş yap
Kimler hatta?
Toplam 10 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 10 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Bütün listeye bak

En son konular
Anahtar-kelime

Paylaş
Önceki başlıkAşağa gitmekSonraki başlık
edding
Gedikli Üye
Gedikli Üye
Puanlar : 532

.

Bir 27/02/11, 11:05 am
.

En son edding tarafından 23/08/13, 01:53 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
iyikiben
Usta Üye
Usta Üye
Puanlar : 1810

Geri: .

Bir 19/03/11, 10:50 pm
SÜVEYDA ÖLÜDENİZ

Ateşin Düştüğü Yerden Sesler, Yüzler, Öyküler Yarışması 2010 yılı 1’incisi

Süveyda Ölüdeniz, mahlasıyla yazıyor. 35 yaşında, ergenliğinden bu yana şizofreni hastası. Üniversitede, hukuk, Türkçe ve zihinsel engelliler öğretmenliği okumuş ama bitirmeden ayrılmış. Şu anda Çanakkale’de devlet memuru.

■ Neden yazıyorsunuz?

Birçok nedeni var. En büyük hayalim yazar olmak. Bazen kilidi çözen; aşk, öfke, ya da bir espri oldu, ben de yazdım. Delirmemek ama deli kalmak için yazıyorum. Dünyayı yan yana getirdiğim kelimelerle havaya uçurmak istiyorum. Kendimi tutsaklıktan kurtarmak için yazarken başkasına dönüşüyorum ve hayatı kelimelerle becermeyi seviyorum. Mutsuzluğuma soyluluk katmak için yazıyorum. Ölüme kelimelerle sarkıntılık etmeyi seviyorum, sevgili bulmak için yazıyorum. Yazmak, aklımın hapishanesinden delirerek kaçmamı sağlıyor. Düşmanıma benzemeden intikam almanın yolu yazmak. Hiç kimseden emir almamak için yazıyorum.

Misafir
Misafir

Bir 20/03/11, 12:32 pm
Yarışma sonuçları açıklanmamış mı ?
biz ölmedik ölmeyeceğiz
Acemi Üye
Acemi Üye
Puanlar : 50
http://www.yaziyazmasanati.blogcu.com

Bir 11/07/11, 03:58 am
ÖDÜLLERİ ÇOK TATMİN EDİCİ ANCAK BU KADAR DESTEK VERİCİ OLUR ÖYLE YA DELİ PARAYI NE BİLSİN
Önceki başlıkSayfa başına dönSonraki başlık